Basında Saklıkent

Basında Saklıkent

1995 yılında Başkent büyük ölçüde ihtiyaç duyulan, müzik ve eğlencenin, kültür ve sanatın buluştuğu alternatif bir mekanla tanıştı : Saklıkent.

İlginç dekoru ve faaliyetleri ile uzun süre medyada kendinden söz ettiren ve Başkent'in eğlence hayatında bir çok ilkleri gerçekleştiren merkez bir taraftan yerli yabancı yüzlerce sanatçıyı Ankara'lılarla buluştururken diğer taraftan ulusal ve uluslararası bir çok festivale ev sahipliği yaptı. Bugün yenilenmiş dekorasyonu, ses-ışık sistemi, genç ve dinamik kadrosu ile Saklıkent her türlü müzikli etkinliklerden başlayarak , kongre, seminer, toplantı gibi bir çok kurumsal etkinliğin gerçekleştirilebileceği komple bir faaliyet bölgesi olarak çalışmalarını aynı heyecan ve coşkuyla sürdürmektedir.

Teknik özellikleri, kullanım alanları, programları ve referansları özet olarak açıklanan Saklıkent hali hazırda sürdürdüğü programları ile ürün yada hizmetlerinizi binlerce başkentli ile buluşturacak kapasiteye sahip bir komplekstir.

Saklıkent sahip olduğu özellikleri, imkanları, müşteri portföyü ve aşağıda listelenen tanıtım faaliyetleri vasıtası ile işbirliği içinde olduğu kurumlara fayda yaratmanın dışında çok özel durumlar yada ilgili birimlerinizin tasarlamış olduğu ve gerçekleştirmeyi düşündüğü her türlü etkinlik ve projede kapılarını her çeşit teşebbüse gerekli şartlar oluşturularak açmaktadır.